K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter
Oferta specjalna
Nowości na e-mail

Nowości
Wszystkie nowości »

Opinie Klientów
Wszystkie opinie »
Slider Slide 02 Slider Slide 03 Slider Slide 05 Slider Slide 01 Slider Slide 04 Slider Slide 06
video_thumb
Left Top Corner Right Top Corner Left Bottom Corner Right Bottom Corner
Logo Narew Styl

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Strona główna
 • Blank Photo

    NAREW STYL jest renomowanym producentem sufitów napinanych.


   Wykonujemy i montujemy sufity z folii niemieckich RENOLIT i PONGS oraz francuskich ALKOR DRAKA. Jakość tych materiałów potwierdzona jest odpowiednimi badaniami i certyfikatami. Nasi pracownicy są znakomicie przeszkoleni i posiadają duże doświadczenie w montażach, nawet najbardziej śmiałych i skomplikowanych projektów.

  czytaj dalej »
 •  Sufity napinane to ostatni krzyk mody w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Obecnie projektanci określają sufity napinane mianem rozwiązania XXI wieku i są przekonani, że ta nowatorska technologia będzie w najbliższych latach wybierana coraz powszechniej.


   Co to jest sufit napinany? Jest to mocna folia, którą za pomocą specjalistycznego sprzętu rozciąga się na ramie wykonanej z profili aluminiowych. Profile mocowane są po obwodzie ścian, lub bezpośrednio do sufitu. Dzięki bardzo dużej wytrzymałości, lekkości i elastyczności, sufity napinane idealnie nadają się, praktycznie do wszystkich typów wnętrz, bez względu na wielkość oraz rozplanowanie pomieszczeń.

  czytaj dalej »
 • Jakość materiałów. Do produkcji i montażu sufitów napinanych „Narew Styl” używamy tylko materiałów najwyższej jakości. Folie wyprodukowane w Niemczech i we Francji, z  których wykonujemy nasze sufity , uchodzą za najlepsze na świecie, co potwierdzają odpowiednie badania i certyfikaty.

   

  Realizacja zlecenia i jakość usług. Montaż sufitu napinanego "NAREW STYL" wykonujemy w bardzo krótkim czasie. W wielu przypadkach, produkcja sufitu  jest możliwa w ciągu jednego dnia, od daty pomiaru i podpisania umowy. Nasi doświadczeni specjaliści, w ciągu jednego dnia mogą zrealizować zlecenie montażu sufitów o powierzchni nawet 80m2.

   

  Gwarancja i odpowiedzialność. Gwarantujemy, że w ciągu 15 lat od zamontowania, nasz sufit nie straci swojej pierwotnej formy, nie zmieni koloru, ani kształtu.

   

  Polityka cenowa. Nasze ceny będą dla Państwa miłym zaskoczeniem. Pracujemy bez pośredników i na własnych materiałach, co znacznie zmniejsza koszt gotowego sufitu. Dysponujemy własną pracownią projektową oraz doświadczonymi montażystami. Korzystając z usług Narew Styl otrzymujecie Państwo wysoką jakość i estetykę, w najlepszych cenach na rynku.

  czytaj dalej »
Profile działalności
Narew Styl
Profile działalności
Centrum produkcji
filmowej SCENOKREACJE
Profile działalności
Działalność dewelopersko-budowlana
Profile działalności
Obróbka stali
Profile działalności
Produkcja stolarki aluminiowej
Profile działalności
Produkcja mebli
Profile działalności
Produkcja stolarki drewnianej
Profile działalności
Przetwórstwo owocowo-warzywne
Profile działalności
Uprawa drzew i krzewów ozdobnych
Profile działalności
Usługi gastronomiczne
Profile działalności
Obsługa powierzchni biurowych
Profile działalności
Produkcja
odzieży
specjalnej
Profile działalności