K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Strona główna

Co nas odróżnia od innych firm oferujących sufity napinane?

  Jakość materiałów.

 

 Folia stosowana do produkcji sufitów napinanych Narew Styl jest najwyższej jakości, ponieważ pochodzi od renomowanych producentów niemieckich i francuskich. Wysoką jakość materiałów potwierdzają odpowiednie testy i certyfikaty.

 

 Najlepsze europejskie firmy, bezpośrednio na nasze zamówienie, produkują wszystkie komponenty do montażu sufitów napinanych NAREW STYL. Oferujemy całą paletę barw i  odcieni akcesoriów, które pozostają widoczne po zamontowaniu sufitu. W razie potrzeby pomagamy dobrać kolorystykę do istniejącej barwy sufitu lub ścian. Pomyśleliśmy o wszystkim, aby uczynić nasz produkt praktycznym, nowoczesnym i estetycznym.

 

  Realizacja zleceń oraz jakość usług.

 

 Montaż sufitu napinanego "NAREW STYL" wykonuje się w bardzo krótkim czasie. W wielu przypadkach, wykonanie sufitu  jest możliwe w ciągu jednego dnia, od momentu pomiaru i podpisania umowy.

 

 Nasz kompleks produkcyjny wyposażony jest w nowoczesne  urządzenia i sprzęt, co daję nam możliwość produkcji naszych sufitów w całości, bez konieczności udziału podwykonawców, czy pośredników z zagranicy. Posiadamy własną, unikalną technologię łączenia folii, dzięki czemu spoina łączeniowa jest prawie niewidoczna.

 

 Montaż sufitów napinanych wykonuje zespół fachowców, którzy gotowi są profesjonalnie zrealizować każde nawet najbardziej wymagające zadanie. W naszej firmie pracują doświadczeni projektanci, którzy oferują różnorodne opcje projektowania sufitu, pomagają wybrać odpowiedni rodzaj materiału i oświetlenia. Każdy sufit napinany NAREW STYL jest projektem indywidualnym, zaprojektowanym i wykonanym na zamówienie!

 

 Sufit napinany wykonuje się i montuje jeden dzień bez konieczności przygotowania pomieszczenia (wynoszenia mebli) i generalnego sprzątania po remoncie. Dzięki specjalistycznym urządzeniom do montażu podczas instalacji nie wytwarzamy kurzu). Sufit NAREW STYL jest bardzo lekki, instalacja nie wymaga wykonania dodatkowych wzmocnień stropu czy dachu.

 

 Dla naszych Klientów, oferujemy usługę  wymiany sufitu napinanego, ze zniżką  25%. Wszystkie prace związane z wymianą folii na suficie w większości przypadków trwają zaledwie kilka godzin.

 

 Po ukończeniu  instalacji otrzymacie Państwo protokół wykonanych robót, kartę gwarancyjną, informację o sposobie konserwacji  oraz  specjalny środek do pielęgnacji sufitów napinanych  firmy NAREW STYL.

 

  Gwarancja i odpowiedzialność.

 

 Gwarantujemy, że w ciągu 15 lat od montażu, sufit nie straci swojej pierwotnej formy. Jako producent, nie korzystamy z usług pośredników, dlatego możemy zagwarantować jakość materiałów oraz  robót montażowych. Współpracując  z naszą firmą, nie napotkacie  Państwo na  opóźnienia w  produkcji , ponieważ w większości przypadków nowy sufit napinany zostanie zainstalowany w jeden dzień!

 

 System certyfikacji naszego produktu jest zgodny ze wszystkimi normami UE i międzynarodowymi standardami jakości. Wszystkie nasze produkty są chronione przez liczne certyfikaty i deklaracje. Bezpośrednio podczas procesu produkcji sufitu przeprowadzana jest ciągła kontrola jakości.   

 

Jesteśmy pewni naszego produktu.

 

  Polityka cenowa.

 

 Nasze ceny będą dla Państwa miłym zaskoczeniem. Pracujemy na materiałach kupowanych bez pośredników. Sufity produkujemy we własnej fabryce, dysponujemy własną pracownią projektową oraz doświadczonymi montażystami, co znacznie redukuje koszt gotowego sufitu.

 Nasza firma oferuje stałe promocje na wybrane kolory folii z możliwością zakupu w bardzo atrakcyjnych cenach.

 Skontaktujcie się Państwo z nami telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila, a uzyskacie najlepszą na rynku cenę oraz produkt najwyższej jakości.

 

 Dojazd do Klienta na terenie województwa Mazowieckiego oraz dokładny pomiar produkcyjny jest bezpłatny. Bezpłatny pomiar obejmuje również dowolne miejsce w Polsce, jeżeli zamówienie sufitu przekroczy powierzchnię 100 m2. W przypadku montażu sufitu w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni Klient opłaca koszty dojazdu na pomiar. W celu przyspieszenia realizacji, Państwa zamówienie może zostać przekazane do jednego z naszych autoryzowanych przedstawicieli na danym obszarze.