K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Produkcja odzieży specjalnej

 W strukturze organizacyjnej firmy Narew Styl Sp. z o.o. funkcjonuje Zakład Produkcji Odzieży. Szwalnia zlokalizowana jest w siedzibie Spółki w Różanie. Oferuje usługi szycia odzieży roboczej, ochronnej i specjalizowanej.

 

 Wyposażenie stanowią  niezbędnie maszyny i urządzenia w postaci: przemysłowych maszyn do szycia, overloki, dziurkarki, rękawówki, stoły krojcze i inne maszyny pozwalające na wykonywanie odzieży o dużej komplikacji wykonawczej i w szerokim asortymencie materiałowym.

 

 Używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości, odpornych na przebarwienia, utratę barwy oraz niekurczliwych po wielokrotnym praniu.

 

 Na bazie organizowanych przetargów produkty szwalni użytkowane są w wielu placówkach opieki zdrowotnej i szpitalach  na terenie  województwa mazowieckiego. Organizowane są również kiermasze oraz wysyłkowa sprzedaż indywidualna.

 

 Posiadamy urządzenia umożliwiające cechowanie wyprodukowanej odzieży logo firmy lub dowolną aplikacją obrazkową przy wykorzystaniu metody sitodruku, bądź haftu komputerowego.