K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Produkcja stolarki aluminiowej

 Prowadząc działania, które  miały  na celu poszerzenie oferty produkcyjnej materiałów i komponentów dla budownictwa  Narew Styl Sp. z o.o. w 2007 r. uruchomiła Zakład Produkcji Stolarki Aluminiowej.

 

 Potencjał technologiczny i maszynowy ulokowany jest w nowo wykonanej hali produkcyjnej  o pow. 700 m²  wyposażonej  w pełne zaplecze socjalne, zlokalizowanej na terenie  siedziby spółki w Różanie przy ul. Polnej 67.  Potencjał  techniczny zakładu stanowią  najnowsze maszyny i urządzenia  firmy ELUMATEK – piły, frezarki, zagniatarki.  Spółka nawiązała  współpracę z firmą REYNAERS, korzystając z pełnej oferty profili aluminiowych i akcesoriów systemowych spełniających wysokie standardy technologiczne. W trakcie funkcjonowania  poszerzono gamę produktów o systemy  aluminiowe oferowane przez firmy YAWAL i PONZIO. Aktualnie Zakład Produkcji Stolarki Aluminiowej realizuje zamówienia  w oparciu o trzy wymienione systemy  profili aluminiowych dostosowując się  do indywidualnych wymagań  i uwarunkowań  projektowych każdej inwestycji.

 

 Zakład produkcyjny wspierany jest przez potencjał techniczny biura projektowego, wyposażonego w najnowsze oprogramowanie pozwalające w precyzyjny sposób dokonać niezbędnych obliczeń oraz rysunków wykonawczych koniecznych do realizacji najbardziej skomplikowanych konstrukcji.

 

Na indywidualne zamówienia wykonujemy:

  • okna,
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • drzwi przesuwne,
  • witryny, fasady,
  • ściany osłonowe,
  • ogrody zimowe.

 

 Wykonana przez nas stolarka została wbudowana w wielu prestiżowych obiektach, których byliśmy generalnym wykonawcą: Budynek ESPES,  Centrum Profilaktyki Nowotworów Klinika Pediatrii  i Żywienia Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu.