K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Produkcja stolarki drewnianej

 Zakład Produkcji Stolarskiej firmy Narew Styl Sp. z o.o. został uruchomiony w 2006 r. na bazie potencjału zlokalizowanego w siedzibie spółki w Różanie. Są to dwie hale produkcyjne o pow. 500m² wyposażone w profesjonalny sprzęt do obróbki drewna.

 

 Pierwotnie w/w zakład wspierał branżowo działalność dewelopersko-budowlaną spółki w zakresie produkcji komponentów drewnianych używanych w realizacji prowadzonych  inwestycji oraz produkował drzwi i okna drewniane na potrzeby własne.

 

 Obecnie obok produkcji standardowej  działalność poszerzono o wykonywanie scenografii telewizyjnych i filmowych realizowanych na powierzchniach medialnych wskazanych przez naszych kontrahentów oraz w Centrum Produkcji Filmowej w Sękocinie Starym należącym do naszej firmy.                        

 

 Aktualnie Zakład Produkcji Stolarskiej przygotowany jest również do świadczenia usług obróbki drewna według indywidualnych życzeń naszych klientów,  produkcji niestandardowych drzwi, okien, mebli z litego drewna oraz elementów architektury ogrodowej.