K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Miejsca publiczne » Baseny
Baseny

  Sufit napinany na basenie

 

  Sufit napinany NAREW STYL można zainstalować w pomieszczeniach o różnych kształtach i rozmiarach. Sufit nie blednie, ni boi się wilgoci ani pleśni. Wymienione właściwości zdecydowały o popularności sufitów napinanych na basenach i w innych pomieszczeniach, gdzie panuje większa niż normalnie wilgoć.

 Sufity napinane NAREW STYL gwarantują każdemu pomieszczeniu przytulną atmosferę. Dzięki nim można ukryć różnego rodzaju instalacje (kable, rury itp.), a także nierówności i chropowatość powierzchni. Sufit napinany NAREW STYL daje nieograniczone możliwości w zakresie projektowania, dzięki czemu jest coraz częściej wykorzystywany podczas wykańczania basenów w domach prywatnych i obiektach sportowych, a także saun i aquaparków.
 

 

linia

 

 

 Sufit napinany NAREW STYL na każdym basenie.

Sufity napinane  Wykorzystanie sufitów napinanych NAREW STYL nie ogranicza się do mieszkań i biur. Teraz zakres ich zastosowania poszerzył się o baseny, gdyż sufity napinane w pełni spełniają wszystkie wymagania, które odnoszą się do powierzchni sufitowej pomieszczeń wilgotnych, tj.:

- są bezpieczne dla środowiska,
- spełniają wszystkie standardy sanitarne i przeciwpożarowe,
- są trwałe,
- odporne na działanie wilgoci,
- nie tworzy się na nich kondensat, pleśń i plamy,
- są łatwe w montażu / demontażu,
- nie wymagają specjalnej pielęgnacji (konserwacji),
- chronią okablowanie, systemy zabezpieczeń i inne elementy techniczne przed wilgocią,
- zapewniają łatwy dostęp do mediów przysufitowych,
- najbardziej opłacalne rozwiązanie w przypadku basenów z dużym obwodem.

Jakość i trwałość sufitów napinanych firmy NAREW STYL – to gwarancja  spełnienia każdego stawianego im wymogu, zarówno w dziedzinie rozmiaru powierzchni, jak i pod względem zastosowanych rozwiązań projektowych.
 

 

linia

 

 

Pomysły designerskie we wnętrzu basenu

Sufity napinane  Dzięki sufitom napinanym możemy realizować najbardziej śmiałe idee projektowe we wnętrzach basenowych.  Możliwe są nie tylko klasyczne jednokolorowe warianty, ale również wszelkie kombinacje kolorów i faktur, nadruki fotograficzne oraz sufity napinane wielopoziomowe. Szczególnie efektownie będą w pomieszczeniu basenowym wyglądać sufity z efektami optycznymi, takimi jak: rozgwieżdżone niebo, malowanie światłem, ścieżki optyczne. W ciągu dnia takie sklepienia przypominają zwykły sufit, a po zachodzie słońca zaczynają emitować niezwykłe światło, co sprawia, że ma się wrażenie zażywania kąpieli pod rozgwieżdżonym niebem.

 Na basenie można instalować zarówno matowe, jak i lakierowane sufity napinane NAREW STYL. Niemniej jednak w większości przypadków wykorzystuje się te drugie ze względu na ich lustrzany efekt, zapewniający odbicie powierzchni wody i wrażenie bezkresnej  przestrzeni. Możliwość wykorzystania różnych typów oświetlenia daje okazję do eksperymentowania ze światłem i sprawi, że Twoje wnętrze będzie niezapomniane!

 

linia

 

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.
 

Czytaj dalej...