K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Miejsca publiczne » Biura
Biura

Podwieszany sufit w biurze.

 

 Elegancki wygląd biura – to  jeden z najbardziej skutecznych sposobów aby podkreślić status i sukces firmy. Jest oczywiste, że im więcej oryginalności i jakości w wykonaniu pomieszczeń biurowych tym bardziej stabilna i pewna jawi się pozycja firmy. Ponadto, przy odpowiednim doborze materiałów budowlanych oraz zastosowaniu specjalnych technik, doświadczeni projektanci są w stanie stworzyć obiekt,  który ostatecznie ugruntuje zaufanie do firmy  wśród  gości i partnerów biznesowych.

Sufity Napinane  W siedzibach organizacji takich jak banki i firmy ubezpieczeniowe właściwym jest  stworzenie atmosfery stabilności i trwałości, natomiast  dla studiów projektowych i  redakcjach czasopism koniecznym jest stworzenie dobrej atmosfery dla kreatywności i łatwości działania.

 

 Elastyczne sufity napinane NAREW STYL stały się  niezbędnym elementem w wielu siedzibach firm przetwórczych i produkcyjnych. Dzięki wykorzystaniu przez projektantów  nowatorskich materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych  jakimi  są folie PCV  wiele firm skutecznie rozwinęło swoją  działalność.
Wizualizacja  siedziby firmy jest bardzo ważna, ponieważ często pierwsze wrażenie na kontrahencie po wejściu do firmy robi hol i recepcja. Dlatego projekt tych pomieszczeń w pełni powinien uwzględniać wykonanie wnętrza w kolorach firmowych z uwypukleniem logo.

 

 

linia

 

 

Rozpoznawalność  firmy zaczyna się od recepcji

 


Sufity Napinane  Folie PCV są idealne do wizualizacji firmy. Po pierwsze, w bardzo łatwy sposób można stworzyć  najbardziej skomplikowane i nietypowe kombinacje kolorów, tworzyć wielobarwne obrazy o dowolnej oryginalnej kompozycji, np. umieścić  logo firmy na suficie lub jako podświetlany obraz na ścianie.

 

 Po drugie, zawsze można stworzyć  projekt z wykorzystaniem  najciekawszych faktur folii i wykonać ściany oraz sufity  z elastycznej folii. Materiał ten jest o wiele tańszy od naturalnych materiałów a w prosty sposób pozwala uzyskać różne kształty np. kolumny, łuki, które pokryte przezroczystą zadrukowaną folią i odpowiednio podświetlone nadają pomieszczeniom elegancji. Siedziba Spółki musi być urządzona tak, aby każda osoba odwiedzająca firmę czuła się w niej dobrze i swobodnie.


 

 

 

linia

 

 

  Biuro Dyrektora może dużo powiedzieć.


 Gabinet dyrektora lub prezesa  jest swoista wizytówką  firmy.  Wielu  kontrahentów w tym pomieszczeniu podejmuje decyzje dotyczące nawiązania współpracy. Oczywiście wystrój działa bardziej na  podświadomość, intuicję  i dlatego ważnym jest aby w gabinecie wykorzystać materiały które umożliwią wyeksponowanie  stabilności firmy, ale jednocześnie  stworzą  przyjazną atmosferę.  Do tego celu możemy wykorzystać w różnych konfiguracjach  powierzchnie stworzone w oparciu o strukturę folii  matt i satine.


 

linia

 

 

Sala konferencyjna też jest ważna.


 Można powiedzieć, że to centrum firmy – tutaj odbywają się spotkania całego zespołu, uroczystości, prezentacje osiągnięć firmy oraz konferencje z udziałem zaproszonych  gości.
 To właściwe miejsce do wykorzystania foliowych sufitów podwieszanych NAREW STYL zwłaszcza, jeśli firma jest nowoczesna i wciąż się rozwija. W takim pomieszczeniu możemy śmiało wykorzystać  do aranżacji przestrzeni folię błyszczącą, która  tworzy efekt lustra  i nadaje  pomieszczeniu elegancji i dostojności.
 Jeśli firma jest ma swoją tradycję, salę konferencyjną można urządzić bardziej stylowo, wykorzystując możliwość wykonywania nadruku na folii. Ciekawym rozwiązaniem są nadruki reprodukcji, ilustracje historyczne  lub stworzenie galerii portretów.


 W salach konferencyjnych można zastosować również  akustyczny sufit napinany NAREW STYL, co pozwoli na uzyskanie doskonałej jakości dźwięku, charakterystycznej dla sal koncertowych i kinowych. Taki sufit ze względu na swoją strukturę zapobiega powstawaniu efektu echa i czyni dźwięk bardziej czystym i przestronnym.  

 


Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.

 

Czytaj dalej...