K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

O firmie » Historia firmy
Historia firmy

 Narew Styl Sp. z o.o. jest firmą wielobranżową z wiodącym kierunkiem działalności usług sektora budowlanego o bogatej 17 letniej tradycji.

 
 Spółka powstała  w 1996 r. lokalizacją w Różanie przy ul. Polnej 67. Na potencjał firmy składa się nieruchomość o obszarze ca 5ha, przystosowanym formalnie i technicznie do prowadzenia działalności gospodarczej, uzbrojonym we wszystkie media, pod całodobowym dozorem, z naniesieniami w postaci kompleksu budynków biurowych, hal produkcyjnych i magazynowych o łącznej powierzchni użytkowej ca 12000m².

 

linia


 Pierwotnie działalnością wiodącą  były usługi budowlane wraz z obróbką drewna i metalu, które poszerzały i uzupełniały działalność remontowo-budowlaną. Ponadto jako działalności wyodrębnione funkcjonowały: przetwórstwo owocowo-warzywne, produkcja garmażeryjna, szycie odzieży roboczej, ochronnej i specjalistycznej oraz produkcja opakowań kartonowych.


 Dywersyfikacja aktywności pozwalała na maksymalne wykorzystanie ówczesnego potencjału technicznego i osobowego, osiąganie zamierzonych wyników finansowych w trudnym okresie budowy rozwoju  gospodarki wolnorynkowej, pozwalała ponadto na zdobycie przez naszą kadrę szerokiego doświadczenia produkcyjnego i biznesowego.


 Wraz z rozwojem rynku usług i  nowymi trendami w branży budowlanej działalność naszą ukierunkowaliśmy na specjalizację w zakresie usług budowlanych i produkcji komponentów dla budownictwa wykorzystując najlepsze rozwiązania wiodących firm branżowych w oparciu najnowsze technologie.


 Zawsze nadrzędnym celem, który przyświecał wszystkim naszym działaniom była pełna satysfakcja każdego klienta i inwestora.

 

linia

 

Finalnie powstała grupa, która jako Generalny Wykonawca podejmowała się kompleksowych realizacji najbardziej złożonych technicznie i prestiżowych obiektów w różnych branżach: medialnej, medycznej, technicznej, gastronomicznej, mieszkaniowo-usługowej etc.

 

Byliśmy wykonawcą szeregu inwestycji medialnych, a w tym: budowa kompleksu „BIG BROTHER”, budowa siedziby PLATFORMY CYFROWEJ „N”, kompleksowy remont siedziby TVN S.A., prace wykończeniowe w biurowcu MEDIA BUSSINESS CENTRE – siedziby firm TVN24 Sp. z o.o., ITI POLAND S.A., ONET Sp. z o.o., kompleksowa modernizacja kina BAJKA, budowa kompleksu medialnego CENTRUM PRODUKCJI FILMOWEJ SCENOKREACJE w Sękocinie Starym.

 

Realizowaliśmy inwestycje budowlane uwzględniające specyfikę branży medycznej, a wśród nich: kompleksowy remont części potencjału budynku głównego Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie - Międzylesiu, kompleksowa przebudowa Kliniki Pediatrii i Żywienia w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – Międzylesiu, modernizacja Oddziału Klinicznego Gastroenterologii Żywienia Dzieci i Pediatrii w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz budowa Centrum Profilaktyki Nowotworów  w Warszawie.

 

Byliśmy wykonawcą inwestycji przemysłowych i usługowych, między innymi:, budowa siedziby firmy STATESTRONG Polska Sp. z o.o., budowa siedziby firmy ESPES Sp. z o.o., kompleks biurowo – handlowy CENTRUM JASNA w Warszawie, adaptacja obiektu na potrzeby serwisu i salonu sprzedaży przedstawicielstwa w Polsce firmy FERRARI / LAMBORGINI, rozbudowa potencjału produkcyjnego firmy WaFaPomp S.A., rozbudowa zakładu produkcyjnego dla firmy DR. OETKER, budowa obiektów produkcyjnych firmy NAREW STYL Sp. z o.o.: zakładu obróbki metali, zakładu stolarskiego, zakładu produkcji zabudów meblowych oraz zakładu produkcji ślusarki aluminiowej.  

Inwestycje mieszkaniowe realizowane przez naszą firmę prezentują między innymi: zespół mieszkaniowy „APARTAMENTY RADOSNA” w Warszawie, zespół mieszkaniowy z usługami „PASAŻ REMBERTÓW w Warszawie, liczne inwestycje mieszkaniowe o charakterze rezydencjonalnym i letniskowym w prestiżowych lokalizacjach m. in.: w Konstancinie Jeziornej i warszawskim Wilanowie oraz kompleksowa modernizacja DOMU DZIECKA w Morągu.  

Realizowaliśmy również inwestycje uwzględniające specyfikę branży gastronomicznej m.in.: kompleksowa aranżacja wnętrza restauracji SOFA RESTAURANT & BAR w Warszawie, restauracji TAM TAM w Warszawie oraz budowa restauracji wraz z pełnym zapleczem gastronomicznym
w CENTRUM PRODUKCJI FILMOWEJ SCENOKREACJE w Sękocinie Starym.

 Współpracując z organami konserwacji zabytków prowadziliśmy prace renowacyjne obiektów sakralnych.


Jako generalny wykonawca realizowaliśmy kompleksowe projekty wielu pracowni architektonicznych między innymi: pracowni APA KURYŁOWICZ & ASSOCIATES, JEDNACZ ARCHITEKCI oraz pracowni JEMS ARCHITEKCI.

 

Szereg zrealizowanych przez nas inwestycji jako generalnego wykonawcy było przedmiotem prezentacji w periodykach branży budowlanej (ARCHITEKTURA, MURATOR, DOM I OGRÓD) oraz otrzymało nagrody i wyróżnienia. Otrzymaliśmy Platynowe Wiertło 2009 w kategorii: budynek użyteczności publicznej przyznane przez firmę BOSCH. Firma Narew Styl Sp. z o.o. uhonorowana została nagrodami GAZELA BIZNESU 2007 i 2008 dla firmy o najwyższej dynamice wzrostu.

W celu optymalizacji prowadzonej działalności przeprowadziliśmy reorganizację struktury firmy polegającą na wydzieleniu działalności związanej z usługami do osobnego podmiotu - firmy SCENO KREACJE Sp. z o.o.. Pozwoli to na oferowanie usług w szerszym zakresie , lepiej zorganizowanych logistycznie i krótszym terminie realizacji.

 

 

linia

 

 Aktualnie strategia firmy Narew Styl Sp. z o.o. zakłada dalszy rozwój głównie jako producenta i dostawcy materiałów, komponentów oraz rozwiązań technologicznych dedykowanych dla budownictwa, ze szczególnym uwzględnieniem segmentu PREMIUM


 Koncentrujemy się na doposażeniu w nowoczesne maszyny i urządzenia funkcjonujących już działów produkcyjnych: zakładu produkcji metalowej, zakładu produkcji stolarki aluminiowej, zakładu stolarskiego, zakładu produkcji mebli oraz uruchamiamy nowe działy produkcyjne – m.in. produkcję sufitów napinanych, które poszerzą i uatrakcyjnią ofertę materiałów dla budownictwa.

 

Czytaj dalej...