K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Miejsca publiczne » Hotele
Hotele

  Sufity napinane w hotelach.

 

 Co jest powodem dużej popularności sufitów napinanych w różnych krajach? Jak twierdzi Jerome Mercier, właściciel paryskiego „Hotel du Parc”, główną zaletą sufitów napinanych jest fakt, że prace montażowe przebiegają w rekordowym czasie i nie wpływają negatywnie na dochody hotelu. I rzeczywiście, dzięki unikalnej technologii montażu sufitów napinanych, roboty zajmują bardzo mało czasu i nie sprawiają kłopotów właścicielom hotelów lub restauracji: nie trzeba przesuwać mebli, wietrzyć pomieszczeń po instalacji, sprzątać. A to oznacza, że remont standardowego pokoju 2-osobowego trwa tylko jeden dzień i następnego ranka pokój jest gotowy na przyjęcie gości.

Sufity Napinane

 

 Zastosowanie sufitów napinanych NAREW STYL we wnętrzu hotelu lub restauracji – to pewny znak, że właściciel obiektu dba o swoich gości i stara się zapewnić im pełen komfort w trakcie pobytu. Taka troska jest w cenie. Nie bez przyczyny restauracje i hotele, których właściciele wybrali sufity napinane NAREW STYL, zazwyczaj nie narzekają na brak gości.

 Rzecz jasna, właściciele hoteli zawsze dążą do tego, by ich obiekt wywarł jak najlepsze wrażenie na gościach, aby wracali do niego wielokrotnie. Podstawowym instrumentem gwarantującym osiągnięcie tego celu jest ekologiczny i nowoczesny sufit napinany NAREW STYL.

 

 Jakość naszych materiałów i profesjonalizm naszego zespołu zapewni sukces Twoim przedsięwzięciom.

 

 

linia

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.
 

Czytaj dalej...