K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Mieszkania » Kuchnie
Kuchnie

 Pomieszczenia kuchni  to obecnie jedno z najbardziej rozpowszechnionych miejsc, w których montowane są sufity podwieszane z folii PCV. Instalacja takiego sufitu w kuchni jest jak najbardziej uzasadniona, ponieważ nie jest tylko elementem wystroju, ale przede wszystkim wielofunkcyjną powłoką.

  Przy wyborze materiałów wykończeniowych  dla takich pomieszczeń  jak kuchnia, ważne jest, aby były one  wytrzymałe, niepalne, odporne na wilgoć  oraz nagłe zmiany temperatury. Sufity napinane firmy NAREW STYL spełniają  wszystkie powyższe wymagania i uzyskały  doskonałe recenzje. Do produkcji sufitów używamy najwyższej  jakości niemieckiej folii PCV  oraz akcesoriów posiadających niezbędne badania jakościowe.  

 

 Idealna funkcjonalność i wystrój.

 

 Zastosowanie w kuchni sufitu napinanego to doskonałe rozwiązanie dla tego wnętrza. Kombinacja właściwości technicznych i estetycznych sprawiają, ze możliwe jest osiągnięcie wszystkich założeń funkcjonalnych i wizualnych dla tego typu pomieszczenia. Zalety przedstawionej technologii są oczywiste, gdyż sufity napinane są:

  • ognioodporne -  stosowany materiał jest niepalny i nie podtrzymuje i nie rozprzestrzenia ognia,
  • praktyczne - sufity odporne na grzyby i mikroorganizmy, nie skrapla się na nich wilgoć i  nie gromadzi  kurz,
  • wytrzymałe - gwarancja jakości producenta wynosi 15 lat, ale w zeczywistości żywotność sufitu jest  znacznie dłuższa,
  • łatwe w utrzymaniu  -  jeśli w wyniku użytkowania na suficie pojawią się zabrudzenia, wystarczy przetrzeć szmatką ze specjalnym środkiem do pielęgnacji sufitów Narew Styl.


 

linia

 

 

Sufit napinany w kuchni - to czego potrzebujesz.

 

 

Sufity Napinane

 Kuchnia to miejsce w którym najczęściej  gromadzi  się rodzina na posiłek, a Pani domu spędza w niej dużo czasu. Dlatego ważne jest, aby to pomieszczenie było nie tylko funkcjonalne, ale także ładne. Szeroka gama sufitów podwieszanych NAREW STYL pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów. Można podzielić pomieszczenie na strefy łącząc różne kolory i tekstury folii oraz wykorzystując możliwość wykonania sufitów wielopoziomowych. Można wizualnie powiększyć pomieszczenie za pomocą spektakularnych błyszczących powierzchni, zwłaszcza w ciemnych kolorach. Szeroki paleta kolorów aż 98 barw, różnorodność faktury oraz możliwość wykonywania nadruku sprawiają, że możemy zrealizować nawet najśmielsze Państwa koncepcje. Zamówienie sufitu napinanego w naszej firmie daje Państwu wiele korzyści: możliwość skorzystania z cotygodniowej promocji cenowej, bezpłatnego pomiaru pomieszczenia, fachowego doradztwa - co więcej - wykonamy zlecenie na pewno szybciej, taniej i lepiej niż konkurencja.
 

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.

 

Czytaj dalej...