K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Mieszkania » Łazienki
Łazienki

Podwieszany sufit Narew Styl w łazience.

 

  W opinii wielu współczesnych projektantów i architektów, sufity napinane NAREW STYL są po prostu stworzone specjalnie do zastosowania w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Foliowe sufity podwieszane Narew Styl spełniają wszystkie nowoczesne standardy i normy, są idealne do wykorzystania dla wszystkich typów łazienek, toalet i obszarów o szczególnych wymaganiach dotyczących barier pary.

  Sufit napinany Narew Styl w łazience spełnia nie tylko funkcję techniczną, ale może posłużyć jako główny i wyjątkowy element projektu aranżacji łazienki. Szeroka gama dostępnych barw sprawia, że możliwe jest  dobranie idealnego koloru sufitu, który dopełni i nasyci wnętrze. Różne rodzaje folii stosowane do produkcji sufitów napinanych pozwalają na spełnienie wszystkich fantazji związanych z tym pomieszczeniem oraz  zapewnią komfort i przytulność.

 

linia

 

Sufity NapinanePodwieszany sufit z nadrukiem w łazience.

Ważnym aspektem projektu łazienki  jest możliwość instalacji sufitu napinanego z nadrukiem. Wykorzystując przezroczystą folię możemy zadrukować sufit dowolnym obrazem pasującym tematycznie do klimatu łazienki. Z łatwością i przy niewielkich nakładach możemy uzyskać atmosferę akwarium, dna morskiego, nocnego nieba, galaktyki, ciepłej plaży lub dowolnego innego klimatu. Ponadto możemy połączyć taki obraz z podświetleniem LED montowanym w suficie co pozwoli uzyskać  niepowtarzalny design, zapewniając przy tym pełen komfort w łazience.

 Sufity Narew Styl  mogą  spełnić wszelkie  Państwa oczekiwania i pomysły, dzięki możliwości wykonania nadruku  w wysokiej rozdzielczości .

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z ekskluzywnych zdjęć znajdujących się w naszym katalogu lub wykorzystać własne zdjęcia uzyskując niepowtarzalne i wyjątkowe wnętrze.
 

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.

 

Czytaj dalej...