K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Mieszkania

Sufity napinane w Twoim mieszkaniu.

 

 Sufity napinane NAREW STYL są chyba jednym z najefektywniejszych sposobów na to, by uczynić remontowane mieszkanie przytulnym i nadać mu wyjątkowy klimat.  Trzeba jednak wziąć pod uwagę cechy charakterystyczne różnych rodzajów sufitów.

  Sufity napinane matowe są z wyglądu bardzo podobne do zwykłego sufitu, ale wyróżniają się idealną gładkością i pięknem oraz brakiem refleksów świetlnych. Na taki sufit można nanieść nadruk, nawet w formie fotografii wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu sufit stanie się niepowtarzalny, choć osobom niewtajemniczonym będzie wydawać się, że mają przed sobą najzwyklejszy sufit na świecie. Właśnie dlatego sufity napinane matowe najlepiej sprawdzają się wtedy, gdy chcemy zapewnić wnętrzu wrażenie przytulności i naturalności. Pasują niemal do każdego wnętrza i sprawiają, że właściciel może cieszyć się w swoim mieszkaniu uczuciem niezwykłego komfortu.  

 

Sufity Napinane

 

 Jeśli chodzi o drugi rodzaj sufitu – sufity napinane lakierowane – mają one nieco inne zastosowanie. Sufity lakierowane optycznie powiększają pomieszczenie ze względu na fakt, że na ich powierzchni odbija się obraz całego wnętrza. Dzięki lustrzanemu odbiciu przebywające w nim osoby będą mieć wrażenie, że mieszkanie jest dwa razy większe, niż w rzeczywistości. Jest to szczególnie widoczne przy dość ciemnym kolorze sufitu.

 

 Tak więc sufity napinane lakierowane są szczególnie przydatne wówczas, gdy chcemy wizualnie powiększyć wnętrze, zarówno pod względem wysokości, jak i powierzchni. 

 

 

linia

 

Sufity Napinane  Sufit napinany NAREW STYL matowy czy lakierowany - to kwestia gustu każdego klienta. Podobne do sufitów lakierowanych są tak zwane powierzchnie satynowe, które są podgatunkiem sufitu błyszczącego. Na obu tych rodzajach sufitów szczególnie efektownie wyglądają naniesione obrazy, nadruki, fotografie, nawet nieco lepiej niż na matowych sufitach.

 

 Zainstalowany sufit napinany będzie nam służył wiele, wiele lat. Na wykonany sufit producent udziela 15-letniej gwarancji.  Kolor sufitu praktycznie się nie zmienia, pomimo możliwości czyszczenia sufitu w czasie użytkowania. Zastosowane materiały nie wydzielają zapachu, a sufit  praktycznie się nie starzeje. W przypadku, gdy sąsiedzi z góry zaleją nam mieszkanie, sufit nie pozwoli wodzie przeniknąć do wnętrza pokoju (zadziała jak pęcherz) – wystarczy, że wypompujemy wodę, a sufit wróci do swego pierwotnego kształtu. Kolor nie ulegnie zmianie  nawet wtedy, gdy od góry sufit zostanie zalany rdzawą wodą.

 

linia

 

Sufit napinany NAREW STYL - to naprawdę wyjątkowy i niedrogi pomysł na remont w obecnych czasach.
 

Czytaj dalej...