K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Mieszkania » Pokój dziecięcy
Pokój dziecięcy

 Sufit napinany NAREW STYL w pokoju dziecinnym - to idealny wybór z uwzględnieniem  estetycznych i praktycznych aspektów decyzji.  To bezpieczne rozwiązanie ma wiele zalet, pozwala tworzyć  indywidualne wnętrze  dla dziecka w każdym wieku.  Możecie wymyślić  i  stworzyć własną koncepcję,  a my  będziemy wspierać i realizować wszystkie Wasze pomysły.

  Pokój dziecięcy -  to mały świat dziecka. Oczywiście, wnętrze musi to być specjalne: bezpieczne, wygodne i piękne aby dziecko  chciało w nim mieszkać i pracować.  Dlatego rodzice i opiekunowie czynią wiele starań aby do wnętrz  dziecięcych wybierać tylko najlepsze i nowoczesne materiały,  które pozwolą stworzyć inspirującą przestrzeń. I tutaj sufit ma ogromne znaczenie.

 

Sufity napinane: dla dzieci w każdym wieku.

 

 Uczniowie docenią takie sufity, bo dzięki możliwości nadruku zdjęć mogą to być: wizerunki bohaterów kreskówek, postaci z bajek lub inne ciekawe obrazy. W zależności od wieku dziecka na suficie możemy wydrukować: obrazy abstrakcyjne, obrazy historyczne, mapy, piękne zdjęcia natury lub dowolne własne zdjęcia. Oryginalność projektu uzyskuje się przez połączenie różnych kolorów i faktur .

 

 

linia

 


Sufity Napinane  Uniwersalne rozwiązanie dla dzieci w każdym wieku – to sufity rozgwieżdżone niebo. Przestrzenny obraz  z mnóstwem gwiazd, meteorów, komet i konstelacji  nie pozostawi nikogo obojętnym, wręcz przeciwnie - pobudzi  marzenia i wyobrażenia  podróży po galaktyce.

 

 Sufity te są zupełnie nieszkodliwe i „szczęśliwe” – mogą być ucieleśnieniem fantazji każdego dziecka i dorosłych, tworząc świąteczną atmosferę. Są łatwe w eksploatacji, bez trudu można zmyć wszelkie ślady zabrudzenia .
 Nawet gra w piłkę w pokoju nie jest zabroniona, gdyż elastyczny sufit nie ulegnie uszkodzeniu. Taki sufit jest doskonałym izolatorem  termicznym  i dźwiękowym (niezastąpiony do mieszkań w bloku).

 Wielopoziomowymi sufitami napinanymi NAREW STYL można wizualnie podzielić  przestrzeń pokoju dziecinnego np.: dla  chłopca i dziewczynki lub rekreacji i nauki. Różne rodzaje oświetlenia sufitowego pomogą wzmocnić pożądany efekt.

 

linia

 

 Faktura zastosowanej folii może być matowa, satynowa lub błyszcząca. Sufity Matt tworzy płaską, lekko teksturowaną powierzchnię  przypominającą sztukaterię. Błyszcząca folia stworzy magiczny efekt lustra natomiast satynowe sufity napinane są skrzyżowaniem  struktury  matowej  i błyszczącej.
 

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.

 

Czytaj dalej...