K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Mieszkania » Salon
Salon

 Powierzchnia sufitu napinanego NAREW STYL z folii PCV  w salonie może być różnorodna: matowa, błyszcząca, bez szwu lub wielopoziomowa – to zależy od Twoich oczekiwań. Jesteśmy w stanie  zrealizować najbardziej śmiałe pomysły. Odpowiednio dobrany sufit  pomoże  wizualnie powiekszyć przestrzeń oraz  wyeksponować  zastosowane akcenty.

  Salon musi być szczególny, ponieważ jest centralnym ogniwem w całym mieszkaniu – to miejsce spotkań domowników oraz miejsce w którym przyjmujemy zaproszonych gości. Salon może być zaprojektowany w dowolnym stylu, od tradycyjnego i klasycznego wnętrza,  po wnętrza  awangardowe i ekstrawaganckie. Najważniejsze  jednak jest  aby wnętrze  było komfortowe  i eleganckie. Tutaj ogromną rolę do odegrania ma - zastosowany sufit.

 Gdy zastosowany sufit uzupełnia i eksponuje wystój salonu świadczy to o dobrym guście właściciela. Różnorodność kolorów i faktur używanych folii sprawia, że ten rodzaj sufitów jest niezastąpiony w zakresie projektowania wnętrz. A jak wybrać właściwy sufit napinany do salonu?

 

liniaPrzepych, blask, piękno i elegancka prostota?
 

 

  Miłośnicy klasycznej prostoty preferują białe lub w pastelowe kolory sufitów, ale mogą one być matowe lub błyszczące o metalicznym lub perłowym połysku  - to zależy  wyłącznie od Twoich upodobań. Dla tych, którzy chcą w swoim domu wprowadzić odrobinę kreatywności, oferujemy wiele odważnych możliwości: awangardowy kolor, rozgwieżdżone niebo, nadruki zdjęć oraz  skomplikowane wielopoziomowe sufity podwieszane NAREW STYL.

 

 Doskonałym wypełnieniem wnętrza jest odpowiednio dobrane oświetlenie. Może być klasyczne jak i wszelkiego rodzaju zwisy, które mogą konkurować urodą z eleganckimi żyrandolami. Można również zastosować oświetlenie neonami montowanymi w suficie z możliwością płynnych zmian koloru, co pozwoli uzyskać  prawdziwy spektakl gry światła w domu.

 

 

 

liniaNapinane sufity - oryginalne rozwiązania

 

 

Sufity Napinane

Sufity napinane Narew Styl są coraz częściej  wykorzystywane w naszych domach.
Są one wysokiej jakości, są oryginalne i mają wiele zalet w stosunku do innych rodzajów pokryć sufitów. Mogą stworzyć idealnie gładką powierzchnię,  są mocne i trwałe, nie blakną z upływem czasu, ochronią przed zalaniem, są niepalne, łatwe w instalacji i eksploatacji  oraz bezpieczne dla środowiska.

 

 Ponadto nowoczesne faktury folii mogą być stosowane do zdobienia ścian. W prosty sposób można w domu mieć kojący obraz malowniczych łąk lub obraz  gwałtownego wodospadu albo  kwiaty i zieleń które  ozdobią ściany  - i  podziwiać te obrazy na zawsze lub zmienić po jakimś czasie...
 

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.

 

Czytaj dalej...