K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Sufity przezroczyste

 Bardzo ciekawe efekty można uzyskać, wykorzystując transparentny sufit napinany NAREW STYL
W niektórych miejscach (np. długi korytarz) jednolite oświetlenie wewnętrzne sufitu może być jedynym sposobem dodania  wnętrzu przestrzeni i wyrazu.

Sufity Napinane

  Warto zauważyć, że w tym przypadku wszystkie elementy oświetlenia, tj. diody LED i lampy znajdują się wyłącznie za sufitem napinanym i dlatego nie są widoczne dla oka. Gdy światło jest wyłączone, widzimy po prostu idealnie gładki sufit o łagodnym białym odcieniu.

 Oświetlenie ozdobne sufitu napinanego to bardzo popularne narzędzie design-u.  Oświetlenie sufitu wywiera nie tylko estetyczny, ale również bardzo silny efekt psychologiczny na człowieka. Sufit  jest czymś, co zastępuje nam niebo w naszych mieszkaniach, a stan nieba zawsze był dla człowieka wskaźnikiem jego komfortu: jasne lub zachmurzone, wylewające bezlitosny skwar lub dające przyjemny chłód, pokryte groźnymi chmurami lub łagodnymi puszystymi obłokami... Przy takim świetle pojawia się wrażenie, że przestrzeń pokoju rozszerza się, a sufit wizualnie się podnosi.
 

linia

 

Sufity Napinane  Prawdziwą rodzynką są panele świetlne, czyli fragmenty ściany, wykonane z półprzezroczystego materiału i podświetlone od wewnątrz kolorowym lub zwyczajnym światłem. W przeciwieństwie do witraży nie działają one na zasadzie prześwitu, lecz mocowane są bezpośrednio do ściany. Ich zastosowanie jest szczególnie uzasadnione w miejscach, gdzie nie ma naturalnego światła lub jest go za mało: w korytarzach, holach, w pomieszczeniach rozciągniętych lub mających „łamany” kształt.

 Jeśli zdecydujesz się na oświetlenie LED Twego sufitu, wiedz, że taśma LED jest niezwykle trwała, nie wymaga dodatkowej konserwacji i wymiany jakichkolwiek elementów w ciągu 15 lat. W połączeniu z sufitem napinanym z folii transparentnej (przepuszczającej światło) system taki będzie cieszyć Twoje oczy przez wiele lat.

 


Zamawiając sufit napinany NAREW STYL, otrzymasz na niego gwarancję na 15 lat!

 

Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.
 

Czytaj dalej...