K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Sufity z nadrukiem

 Sufity napinane z drukiem artystycznym to przykład harmonijnego połączenia tradycji malowideł sufitowych i najnowszych technologii.

 Druk wielkoformatowy daje możliwość odtworzenia na suficie napinanym dowolnego obrazu.

 

UV - DRUK NA SUFITACH NAPINANYCH

 

Sufity Napinane

  Technologia druku na sufitach napinanych Narew Styl pozwala projektantom, architektom i zwykłym naszym klientom realizować  najśmielsze swoje marzenia i pomysły. Korzystając z naszego katalogu możecie Państwo odtworzyć w swoim mieszkaniu imitację  nieba, fresków historycznych, stworzyć obraz 3D, lub ozdobić sufit każdym indywidualnym elementem dekoracyjnym.

 

 Dla firm i klientów korporacyjnych, oferujemy  sufit wyjątkowy - sufit napinany z logo Państwa firmy.

 Cechą tej technologii jest stosowanie specjalnych farb, które pod wpływem  promieniowania ultrafioletowego  błyskawicznie stają się trwadsze i tworzą powłokę,  która mocno i trwale przywiera do materiału podstawowego.  Druk w technologii UV  umożliwia stosowanie wysokiej rozdzielczości obrazów kolorowych na każdej powierzchni.

 

linia

 

Korzyści wynikające z zastosowania druku UV na sufitach napinanych:

 

Sufity Napinane

  • Wysoka jasność kolorów, zwłaszcza w półprzezroczystych fakturach, gładsze tony i obrazy bardzo wysokiej rozdzielczości.
  • Specjalna biała farba wykorzystana jako podłoże daje możliwość  drukowania dowolnego  obrazu na kolorowej folii PCV (przykład, kolorowy druk na czarnym lakierze)
  • Nie wymaga suszenia, ponieważ farba błyskawicznie twardnieje przez promieniowanie ultrafioletowe a w konsekwencji  nie ma ryzyka rozmazania farby.
  • Najbardziej ekologiczna forma druku  do wnętrz. Po zastosowaniu na folii farba  jest całkowicie bezpieczna.

  Firma Narew Styl wykonuje drukowanie zdjęć w dużym formacie na sufitach napinanych, na  prawie  wszystkich rodzajach folii. Używamy szwajcarskiego plotera najnowszej generacji, co daje najwyższą jakość obrazów fotograficznych o rozdzielczości do 1440 dpi.  Do druków używane są wyłącznie  oryginalne farby przeznaczone do wnętrz , które nie mają zapachu, posiadają  certyfikaty  oraz  spełniają najwyższe standardy ochrony środowiska.

linia

Sufity Napinane  Wykonanie nadruku  zdjęć jest możliwe  niemal na  wszystkich fakturach, zwłaszcza na fakturze matowej, satynowej, błyszczącej, półprzezroczystej, metalicznej i zamszowej. Aby na wydruku  zachować oryginalną paletę kolorów zdjęć czy obrazów, wskazane jest  aby wykonać go na białej folii. Firma oferuje usługę  wyprodukowania próbki w celu uzgodnienia z Państwem kolorystki przyszłego obrazu.
 Zastosowanie  farby wysokiej jakości znacznie wydłuża termin eksploatacji  i poprawia efektowność  sufitu. Folię można myć bez obawy uszkodzenia obrazu. Stosowana, zgodnie z wymaganiami specjalnej technologii,  farba nie blaknie na słońcu  ani  z upływem czasu.
 Montaż sufitów napinanych z nadrukami zdjęć jest  możliwy  również w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Pękanie farby podczas instalacji sufitu jest całkowicie wyeliminowane, ponieważ nadruk rozciąga się razem z sufitem.

linia

 

  Firma Narew Styl posiada własną bazę zdjęć. W chwili obecnej liczy ona  ponad 1000 różnych obrazów,  które mogą być stosowane do każdego rodzaju sufitu. Katalog  jest   stale aktualizowany  nowymi  zdjęciami.  Oprócz standardowego obrazu, który posiadamy w naszych zbiorach,  możemy nadrukować na suficie Państwa rysunki lub zdjęcia. Muszą  one jednak spełnić kilka wymogów:

  • Format obrazu: tiff, psd, eps.
  • Rozmiar oryginalnego obrazu co najmniej 30/50 cm.


 Korzystanie z druku UV pozwala na uzyskanie obrazów o większej jasności kolorów, dzięki temu mogą być drukowane na kolorowej folii PCV.  
Zalecamy stosowanie technologii druku UV dla wszystkich rodzajów sufitów napinanych.

 

My zawsze będziemy  wyróżniać się wśród innych.
 

Czytaj dalej...