K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Mieszkania » Sypialnia
Sypialnia

 Sufit napinany NAREW STYL to uniwersalna powierzchnia, którą można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Ale w sypialni pełni rolę szczególną – to właśnie tutaj wszystko jest podporządkowane jednemu celowi: zapewnieniu komfortowego wypoczynku. Pomożemy Ci stworzyć własną oazę spokoju, niezależnie od wielkości pomieszczenia i zastosowanych rozwiązań kolorystycznych.

 Zasypiać i budzić się, pogrążać się w marzeniach, mając przed sobą nieskazitelnie gładką powierzchnię sufitu... Jeszcze niedawno było to nierealne, bo przecież żadne pokrycie sufitowe nie gwarantuje tak idealnie gładkiej powierzchni, jak sufity napinane NAREW STYL. Wraz z ich pojawieniem się rozpoczęła się nowa era w sferze designu sypialnianych wnętrz, która podarowała nam piękne i wygodne życie.

Sufity napinane w sypialni: rozwiązania klasyczne…

 

 Wiele osób jest nadal pod wpływem utrwalonych stereotypów, zgodnie z którymi w sypialni muszą królować przygaszone odcienie, biały sufit i nie powinno w niej być  żadnych wyrafinowanych dodatków. Cóż… wnętrza klasyczne zawsze wygrywają jednak sufity napinane nawet zwolennikom konserwatywnych poglądów pozwalają uwolnić wyobraźnię. Wykorzystując różne możliwe kombinacje odcieni pastelu i różnorodność faktur tego  pokrycia, można osiągnąć wprost niesamowite rezultaty.

 Uosobieniem klasyki są sufity napinane matowe, których tekstura praktycznie nie różni się od tradycyjnego tynku. Z kolei folie lakierowane z blaskiem lustrzanym nadadzą pomieszczeniu  wyjątkowy urok, wizualnie je poszerzą i wypełnią światłem. Odbija się w nich wszystko to, co znajduje się w ich polu widzenia. To niezastąpiona właściwość pomieszczenia sypialnianego.

 

 

linia… albo puszczamy wodze fantazji


 Miłośnikom eksperymentów sypialnia daje niesamowite pole do popisów. Podczas gdy w salonie trzeba niekiedy ograniczyć swoją fantazję, aby nie szokować gości zbyt odważną kreatywnością, sypialnia stanowi naszą ściśle osobistą przestrzeń. Możemy tutaj zatem śmiało wykorzystywać różne efekty i techniki designerskie. Na szczęście sufity napinane NAREW STYL charakteryzują się taką różnorodnością kolorów i faktur, że niemożliwe staje się możliwe.

 Najprostszym sposobem wyróżnienia swojej sypialni spośród tysiąca innych jest zastosowanie sufitu napinanego z nadrukiem fotograficznym, tj. upiększenie go niezwykłym rysunkiem, obrazem lub zdjęciem (rodzinnym lub pochodzącym z dowolnego wydawnictwa drukowanego). Tym, którzy preferują kolory w jednym tonie, ale chcą uzyskać żywe i niepospolite wnętrze, proponujemy niewyobrażalne wprost barwy folii.

Świetnie prezentują się w sypialni sufity napinane NAREW STYL wielopoziomowe. Modnym trendem stał się  sufit napinany, którego powierzchnia łagodnie przechodzi w powierzchnię ściany. Najbardziej jednak interesującym i romantycznym wariantem jest sufit przypominający gwiaździste niebo, który nadaje wnętrzu szczególny klimat, dzięki światłu maluteńkich lampek imitujących blask prawdziwych gwiazd.
 

 Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.  

 

Czytaj dalej...