K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Współpraca

 Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma NAREW STYL, zainteresowana jest rozwojem sieci dystrybucji w Polsce i w Europie. Najlepsze ceny folii i akcesoriów w Europie, długoterminowe relacje z renomowanymi europejskimi producentami, prawie 20-letnia historia i reputacja na rynku w Polsce i Europie, a także nasz potencjał techniczny i organizacyjny, zapewniają wyraźne korzyści dla naszych potencjalnych dystrybutorów i partnerów.

 

linia

 

 Z przyjemnością zapraszamy do współpracy nowoczesne firmy budowlane, deweloperskie oraz architektów i projektantów, do wspólnej realizacji najbardziej odważnych projektów, z wykorzystaniem produktów firmy NAREW STYL.

 Nasze indywidualne podejście i elastyczne ceny są w stanie zaspokoić zarówno dużych jak i początkujących, ambitnych partnerów.

 

   Oferujemy :

 

  • Folię wyprodukowaną w Niemczech i Francji, o najwyższej jakości, potwierdzonej odpowiednimi certyfikatami. Folię kupujemy bezpośrednio od producentów, na podstawie długoterminowych kontraktów, tak więc prawdopodobieństwo zakupu podróbek jest całkowicie wykluczone! Stale magazynujemy około 50.000 m2 folii do produkcji sufitów napinanych najwyższej jakości: M1B1 i M1B2.
  • Szkolenia dla dystrybutorów i pracowników prowadzone przez profesjonalnych i doświadczonych fachowców we własnej bazie produkcyjnej w Różanie (województwo Mazowieckie), wyposażonej we wszelkie niezbędne urządzenia i sprzęt do produkcji i instalacji. Udostępniamy naszym partnerom wszystkie niezbędne dokumenty, w tym zestaw certyfikatów i zasady promocji produktów. Wszystko to jest niezbędne dla udanej współpracy.
  • Dystrybutorzy od ręki  mogą otrzymać od nas wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania robót  wysokiej jakości. Wiele akcesoriów i elementów zaprojektowane jest wyłącznie dla marki NAREW STYL.
  • Dostawa materiałów realizowana jest w bardzo krótkim czasie. Nasza firma zapewnia wykonanie zlecenia w ciągu 24 godzin. Przesyłka zamówienia realizowana jest przez firmę kurierską UPS Express, bezpośrednio do Dystrybutora, w najkrótszym czasie i przy najniższej cenie na rynku!
  • Stała dostępność w naszej ofercie wszystkich komponentów do produkcji i montażu sufitów napinanych gwarantuje natychmiastowe wykonanie i wysyłkę komponentów do najbardziej skomplikowanych zamówień.
  • Zniżki dla stałych dystrybutorów, oferujemy elastyczną politykę cenową na wszystkie produkty oraz rozbudowany, indywidualny systemem rabatowy dla stałych kontrahentów.
  • Projektantam i architektam firma Narew Styl może zaoferować elastyczne i korzystne dla obu stron warunki współpracy.
  • Posiadamy duży wybór akcesoriów niezbędnych do sprawnej realizacji zleceń. Jednocześnie, nasi inżynierowie, cały czas udoskonalają komponenty, w celu ciągłego upraszczania procesów technologicznych oraz ergonomii w procesie montażu sufitowych systemów NAREW STYL. Cały czas dążymy do ulepszeń...

 

Czytaj dalej...