K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Miejsca publiczne » Wystawy
Wystawy

Zastosowanie systemów napinających na targach.

 

  Pragniesz uczynić swoją wystawową kompozycję naprawdę wyjątkową? Chcesz zachwycić potencjalnych klientów innowacyjnością podejścia i niezwykłością rozwiązań technicznych? Nic prostszego! Z pomocą technologii systemów napinanych NAREW STYL uczynisz swoje stoisko wystawowe niezapomnianym i oryginalnym.

  Lata doświadczeń w projektowaniu stoisk wystawowych czołowych firm europejskich z wykorzystaniem technologii systemów napinających NAREW STYL pozwolą nam rozwiązać najtrudniejsze problemy designerskie w czasie projektowania Twojego stoiska.

 Z pomocą szerokiej bazy produkcyjnej możemy nie tylko zmontować i udekorować Twój kompleks wystawowy, ale także całkowicie wziąć na siebie opracowanie projektu, wykonanie oraz montaż „pod klucz” wizytówki Twojej firmy.

 Dzięki  technologii nadruku na folii, możemy nie tylko urządzić Twoje stoisko w taki sposób, aby spełniało Twoje oczekiwania, ale i ozdobić je logo Twojej firmy umieszczając je na suficie lub ścianie, a także wkomponować we wnętrze wystawowe dowolne, wybrane przez Ciebie zdjęcia.


 

linia

 

Sufity Napinane

 

 Z pomocą technologii systemów napinających NAREW STYL z podświetleniem możemy nie tylko sprawić, by Twoja ekspozycja była podświetlana od wewnątrz, ale także uczynić to podświetlenie różnokolorowym, mieniącym się dowolnymi barwami lub po prostu jednym wybranym kolorem.

 

 Montaż Twojego stoiska zgodnie z wcześniej uzgodnionym projektem i szkicem zajmie bardzo niewiele czasu, nieporównywalnie mniej, niż instalacja ciężkich konstrukcji wystawowych.

 Jakość naszych materiałów i profesjonalizm naszego zespołu zapewni sukces Twoim przedsięwzięciom.

 

 

linia


Zawsze będziemy wyróżniać się spośród innych.
 

Czytaj dalej...