K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

O firmie »  Zakład
Zakład

Sufity Napinane  Produkcja, sprzedaż i montaż sufitów napinanych – to  główne kierunki działania jednostki "Narew Styl sufity napinane" grupy przedsiębiorstw  "Narew Styl".  

 

 Narew Styl Sp. z o.o. - to aktywnie rozwijająca się firma z profesjonalnym personelem oraz obszerną bazą materiałowo-techniczną. Sufity napinane produkujemy   z francuskiej i niemieckiej  folii PCV  o wysokiej jakości, posiadającej certyfikaty i przyjaznej dla środowiska. Konkurencyjne ceny, elastyczny system rabatowy, najwyższej jakości produkcja i prace montażowe pozwalają  naszej  firmie z powodzeniem działać na rynku polskim i UE.

 

Profesjonalnie wyposażony   park maszynowy do obróbki metali umożliwia nam   kompleksowe i samodzielne wykonywanie  wszelkich konstrukcji stalowych. Nasz profesjonalny zespół jest gotowy do obsługi każdego zadania.

 

linia

 

  Nasz zakład  sufitów napinanych ulokowany jest w hali produkcyjnej o powierzchni  600 m2. Urządzenia produkcyjne zostały specjalnie dla nas wykonane przez  polską firmę, która jest liderem w Europie w produkcji maszyn do produkcji sufitów napinanych. Profesjonalizm naszego zespołu maksymalnie zoptymalizował proces produkcji, kroju i składowania sufitów napinanych. Specjalne programy komputerowe stworzone do pracy z naszymi dystrybutorami i partnerami  pozwalają  na to aby bezpośrednio w czasie rzeczywistym otrzymać Państwa zamówienie  i natychmiast przystąpić do  jego realizacji. Skoordynowane działania  działu logistyki, menadżerów i firm transportowych pozwalają wykonać Państwa zamówienia w najkrótszym czasie i w najlepszych cenach na rynku. Wszystkie nasze produkty są chronione systemami oryginalnych zabezpieczeń. Markowe opakowania i terminy dostaw pozwolą Państwu ocenić jakość naszych usług. Dystrybutorami produktów naszej firmy jest wiele dużych i małych przedsiębiorstw, zakładów, pracowni architektonicznych, artystów i osób prywatnych.

 

  Współczesne warunki konkurencji na rynku są określone niezbędnym dla niego asortymentem, w związku z tym, zadaniem naszej firmy są regularne dostawy folii w celu zapewnienia stałej dostępności szerokiej gamy kolorów i faktur folii do wykonania sufitów napinanych, co pozwala nam realizować Państwa zamówienia jak najszybciej.  Termin produkcji folii dla sprzedawców i partnerów wynosi 24 godziny.

 

 Od sierpnia 2012 roku firma NAREW STYL dysponuje  nowym ploterem szerokiego formatu do druku UV. Cechą tej technologii jest stosowanie specjalnych farb, które pod wpływem  promieniowania ultrafioletowego błyskawicznie  krystalizują się  i tworzą  powłokę, która mocno przywiera  do materiału podstawowego.  Technologia UV-druku umożliwia stosowanie wysokiej rozdzielczości obrazów kolorowych na każdej fakturze folii sufitu napinanego.

 

 Prace  wykonywane  są przez wykwalifikowanych specjalistów co pozwala nam  zaoferować program rozszerzonej gwarancji na sufity.

 

linia

 

Sufity Napinane  Montaż sufitów wykonują certyfikowane zespoły, mające uprawnienia do robót z urządzeniami gazowymi i  elektrycznymi. Sufity napinane można montować w  pomieszczeniach różnorodnego  przeznaczenia oraz w różnych konfiguracjach.

 

 Atrakcyjność działania firmy polega  nie tylko na rozwijaniu  sieci detalicznej, ale również na formie obsługi klienta, która jest o krok przed rynkiem, konkurencją oraz  oczekiwaniami klientów.
 Narew Styl Sp. z o.o. przedstawia największy  wybór sufitów napinanych, dzięki współpracy z europejskimi liderami w produkcji folii - takimi jak korporacje STN, RENOLIT, Alkor Draka, PONGS, DESCOR.

 

 Posiadanie własnego zakładu produkcji sufitów napinanych znacząco poprawia jakość i szybkość montażu sufitów oraz umożliwia  maksymalne obniżenie ceny dla klienta końcowego.

 

Sufity Napinane  Zdolność produkcyjna  naszego zakładu pozwala  na zabezpieczenie zapotrzebowania na  sufity napinane w całym kraju, zarówno dla klienta końcowego jak  i dla sprzedawców i partnerów. Nasz zakład gwarantuje szybkie przygotowanie i produkcję folii. Dla swoich dystrybutorów i partnerów oferujemy usługę "szybkiego wytwarzania" sufitów napinanych nawet w ciągu jednej godziny!

 

Własny zakład ma wiele zalet w porównaniu z innymi markami i sprzedawcami:

  1. W zakładzie  przygotowujemy folię bezpośrednio dla Państwa pomieszczenia.
  2. Spoiny zrobione w warunkach fabrycznych  są praktycznie niewidoczne .
  3. Montujemy harpun do  późniejszych mocowań, co daje możliwość wykonania i montażu sufitu w bardzo krótkim czasie.
  4. Profesjonalnie zapakujemy i zabezpieczymy  sufit, aby uniknąć uszkodzenia w trakcie transportu.
  5. W naszym zakładzie zrobimy nadruk dowolnego zdjęcia , obrazka  na dowolnej folii, co sprawi, że sufit będzie naprawdę wyjątkowy i fascynujący.
  6. Wszystkie folie są cięte za pomocą profesjonalnego sprzętu, na podstawie pomiarów, które są wykonane dla Państwa całkowicie za  darmo.
  7. Wyposażenie naszego zakładu pozwala nam zaoferować Państwu naprawdę szybkie wyprodukowanie i montaż zamówionego sufitu.
  8. Posiadanie własnego zakładu sufitów napinanych pozwala nam zaoferować Państwu najlepsze ceny na rynku!

linia


  Jako producent sufitów napinanych,  zainteresowani jesteśmy nie tylko  ilością sprzedaży, ale przede wszystkim  liczbą naszych zadowolonych klientów i partnerów. Jesteśmy pewni, że w oparciu o profesjonalizm naszych pracowników i najbardziej nowoczesny  zakład produkcji sufitów napinanych w Europie nasza produkcja spełnia i będzie spełniać najwyższe standardy jakościowe.


 Gwarancja obejmuje wszystkie rodzaje  folii i wynosi 15 lat

 

Czytaj dalej...