K
O
N
K
U
R
S
Opinie klientów Facebook YouTube Twitter

Sufity napinane - robimy to lepiej niż inni

Sufity napinane »  Zalety sufitów napinanych
Zalety sufitów napinanych

 Tworząc idealnie gładką powierzchnię sufity napinane NAREW STYL są w stanie ukryć wszelkie nierówności, zmiany elewacji, pęknięcia, dziury, plamy, smugi oraz inne niedoskonałości tradycyjnych sufitów.

 

 Sufity napinane NAREW STYL mają wiele zalet w porównaniu z innymi rodzajami sufitów:

 • 100%  nieprzemakalność. Sufit napinany NAREW STYL nie wchłania wilgoci oraz  chroni meble i wyposażenie ograniczając możliwość korozji. Dzięki temu sufity napinane NAREW STYL nadają się do pomieszczeń o dużej wilgotności (np. baseny, sauny).
 • Wytrzymałość i elastyczność. Sufit napinany NAREW STYL wytrzymuje objętość wody przekraczającą nawet 100 litrów na metr kwadratowy. Jednocześnie folia jest odporna na różne deformacje i drgania oraz nie traci z upływem czasu swojego pierwotnego kształtu.
 • Izolacja akustyczna. Właściwości dźwiękoszczelne sufitu napinanego nie mają wpływu na akustyczne cechy sali. Z kolei, niektóre gatunki folii są w stanie poprawić akustykę co czyni, że sufity napinane są idealnym rozwiązaniem dla sal koncertowych, czy pomieszczeń do nagrań dzwiękowych itp. Specjalny dźwiękoszczelny sufit napinany NAREW STYL skutecznie pomoże rozwiązać problem z akustyką.
 • Izolacja termiczna. Warstwy powietrza, które powstają po instalacji pomiędzy folią a stropem poprawiają parametry termiczne pomieszczeń. Sufit napinany doskonale nadaje się również do obniżania wysokich pomieszczeń.
 • Praktyczność. Z biegiem czasu, folia nie zmienia swoich pierwotnych cech, nie traci koloru, nie blaknie, nie żółknie i nie pęka. Sufit napinany można łatwo umyć specjalnym środkiem do czyszczenia powierzchni foliowych firmy NAREW STYL.
 • Antystatyczność. Cienka, teflonowa powłoka sufitu napinanego odpycha kurz, i nie pozwala na jego osadzanie się. Wierzchnia warstwa folii zapobiega również rozwojowi szkodliwych  bakterii i mikroorganizmów.
 • Bezpieczeństwo pożarowe. Folia nie zapala się i nie podtrzymuje płomieni, tak więc nadaje się do pomieszczeń o najwyższych wymogach bezpieczeństwa pożarowego. Wszystkie folię są CERTYFIKOWANE i przeszły odpowiednie testy i próby. Nasze produkty są zgodne z normą M1.
 • Odporność na niskie temperatury. Sufit napinany NAREW STYL może wytrzymać temperaturę do -5C, więc może być zainstalowany w nieogrzewanych pomieszczeniach. Specjalne rodzaje sufitów NAREW STYL mogą być instalowane w pomieszczeniach o temperaturze nawet do -20 stopni.
 • Przyjazny dla środowiska. Folia sufitu napinanego NAREW STYL wyprodukowana jest z materiałów przyjaznych środowisku, nie wydziela zapachu i nie zawiera szkodliwych substancji. Jakość folii  potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami.
 • "Lekkość". Sufit podwieszany ma bardzo małą masę, tak więc nadaje się do pomieszczeń o dużej powierzchni (nie dociąża ścian oraz stropów).
 • Łatwy w instalacji. Sufit napinany  NAREW STYL montowany jest szybko i łatwo, bez konieczności wynoszenia mebli i generalnego sprzątania po remoncie.